O nás

Akciová společnost System4M se zabývá vývojem a poskytováním informačních systémů a systému pro řízení kapacit operačních sálů a ambulancí MEDICOS. Zákazníkům poskytuje kompletní servis včetně individuálního přizpůsobení a školení uživatelů na všech úrovních.
Mezi další služby společnosti patří výdajové analýzy nakupovaného materiálu a služeb, řízení projektů optimalizace v oblasti centrálních nákupů.
Mezi spokojené zákazníky patří více než 45 významných zdravotnických zařízení v České republice. Mezi ně patří Nemocnice České Budějovice, Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, Krajská nemocnice Liberec, Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a další.
Projekty centralizace nákupu realizujeme od analýzy k návrhu řešení a vlastní implementaci řešení. Projekty jsou tak realizovány včetně potřebného programového vybavení pro řízení nákupu a logistiky.
Tým System4M, a. s. má bohaté zkušenosti s nákupem zdravotnického materiálu, léků i služeb ve všech typech zdravotnických zařízení ČR.

Spolupracujeme s významnými společnostmi poskytujícími programová řešení v oblasti:
– ekonomických systémů – NAV, SAP, ESO9, Helios, FEIS, …
– lékárenských systémů – RADIX, Mediox, Lekis, …
– nemocničních informačních systémů – Amis*H, FONS EnterpriseAkord, …

Společnost System4M, a.s. vznikla 21. listopadu 2014 odštěpením divize společnosti MEDISYSTEMS a.s. z Hradce Králové. Navazuje tak na dlouholetou tradici poskytování informačních systémů, analýz a poradenství v oblasti nákupu ve zdravotnictví.