O společnosti

Společnost System4M, a.s. se zabývá vývojem a poskytováním informačního systému pro řízení nákupů a logistiky pro zdravotnictví neOS a systému pro řízení kapacit operačních sálů a ambulancí mediCOS. Zákazníkům poskytuje kompletní servis včetně individuálního přizpůsobení a školení na všech úrovních uživatelů.

Mezi další služby společnosti patří výdajové analýzy nakupovaného materiálu a služeb, řízení optimalizačních projektů v oblasti centrálních nákupů.

Ke spokojeným zákazníkům patří více než 45 významných zdravotnických zařízení v České republice. Mezi ně patří Nemocnice České Budějovice, Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem, Krajská nemocnice Liberec, Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a další.

Projekty centrálních nákupů řídíme od fáze analýzy stávajícího stavu k návrhu řešení a vlastní spuštění projektu včetně poskytnutí potřebného programového vybavení pro řízení nákupu a logistiky.

Tým odborníků System4M, a. s. má bohaté zkušenosti s nákupem zdravotnického materiálu, léků i služeb ve všech typech zdravotnických zařízení ČR.

Spolupracujeme s významnými společnostmi poskytujícími programová řešení v oblasti:
• ekonomických systémů – NAV, SAP, ESO9, Helios, FEIS, …
• lékárenských systémů – RADIX, Mediox, Lekis, …
• nemocničních informačních systémů – Amis*H, FONS Enterprise, Akord, …

Společnost System4M, a.s. vznikla 21. listopadu 2014 odštěpením divize společnosti MEDISYSTEMS a.s. Hradec Králové. Navazuje tak na dlouholetou tradici poskytování informačních systémů a poradenství v oblasti nákupu ve zdravotnictví.